دستگاه فکس مدل KX-FL612

دستگاه فکس مدل KX-FL612

امروزه دستگاه فکس ارتباطات را بسیار آسان کرده و شما میتوانید به وسیله فکس ها نامه ها و اسناد داری را ارسال و دریافت کنید . شما از هر نقطه ای که هستید میتوانید اطلاعات ، مدارک ، و اسناد خود را به هر نقطه دیگر فکس کنید .

برند پاناسونیک از دیر باز تولید فکس را آغاز کرده و در این حوزه جزو اولین هاست . دستگاه های فکس پاناسونیک با کیفیت بالا و ماندگاری طولانی جزو بهترین دستگاه ها می باشد .

دستگاه فکس مدل KX-FL612

دستگاه فکس مدل KX-FL612 یکی از ساده ترین و در عین حال حرفه ای ترین فکس هاست . این فکس بسیار پر فروش است و برای مصارف اداری و خانگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد . کیفیت ساخت در این مدل یکی دیگر از خصوصیات برجسته ی این دستگاه فکس می باشد.

این دستگاه فکس دارای نشانگر کمبود تونر است و می تواند شما را قبل از تمام شدن آن آگاه کند تا بعدا دچار مشکل نشوید. همچنین این دستگاه قابلیت ذخیره 122 شماره و نام را دارد که می توانید آن ها را ذخیره کنید و به راحتی تماس بگیرید و اسناد را ارسال کنید .

از دیگر قابلیت ها می توان به  قابلیت کالر آی دی اشاره کرد . به عبارت دیگر این فکس شماره تماس گیرنده را نمایش می دهد .

 

این دستگاه دارای قابلیت حالت اصلاح اشتباه  (ecm) است که قابلیت منحصر به فردی است که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید . سرعت ارسال فکس در این دستگاه فکس 14.4 kbps است و برای دریافت هم  سرعت چاپ 14 صفحه در دقیقه را دارا می باشد .

منو اصلی