تلفن سانترال

تلفن سانترال SIP پاناسونیک KX-HDV230

اگر شما هم از جمله کاربرانی هستید که به دنبال خرید تلفن SIP برای مجموعه تجاری خود هستید در ادامه با ما همراه باشید تا تلفن سانترال SIP پاناسونیک KX-HDV230 را به شما معرفی کنیم.

تلفن سانترال SIP پاناسونیک KX-HDV230

تلفن سیپ چیست؟ سرویس SIP Phone به معنی تلفن تحت پروتکل SIP می باشد. پروتکل SIP مخفف Session Initiation Protocol و یکی از پرکاربردترین پروتکل های ارتباطی انتقال صدا بر روی بستر شبکه یا همان VOIP است. با توجه به اینکه سیپ یک پروتکل جهانی است، شما می توانید گوشی های سانترال سیپ را روی مراکز مختلف از جمله پاناسونیک، الستیکس، سیسکو،  استریکس و … مورد استفاده قرار دهید و محدودیت برندی نخواهید داشت.

این مدل تلفن دارای قابلیت پشتیبانی از ۶ اکانت سیپ است. اگر از دستگاه های سری TDE و NS پاناسونیک استفاده می کنید این تلفن بر روی این مدل سانترال ها قابل استفاده است.

تلفن سانترال SIP پاناسونیک KX-HDV230تلفن سانترال SIP پاناسونیک KX-HDV230

وجود یک صفحه نمایشگر بزرگ با نور پس زمینه می تواند کاربری راحتی را برای مصارف ادارای فراهم کند. سایز نمایشگر آن ۲٫۳ اینچ است که سایز خوبی برای مشاهده جزئیات تماس ها است. علاوه بر این وجود نور پس زمینه آبی کم رنگ چشم را در حین کار با تلفن اذیت نخواهد کرد.

صدای بلندگوی این تلفن از طریق فناوری HD Voice منتقل می شود که مجموعه ای از سرویس های VoLTE (Voice over LTE) است.VoLTE  با استفاده از شبکه ۴G LTE به جای شبکه صوتی سنتی تماس صوتی را برقرار می کند، تا صدای مکالمه واضح به گوش برسد.

شما می توانید شماره های پرکاربرد خود را در دفترچ تلفن این مدل ذخیره کنید. حافظه ۵۰۰ شماره و نام برای این مدل در نظر گرفته شده است. امکان برقراری تماس کنفرانسی سه ظرفه یکی دیگر از امکانات مهم این مدل است. این کنفرانس شامل خط خودتان با دو خط تلفن دیگر است. این مدل دارای دو پورت شبکه (LAN و WAN) با سرعت انتقال دیتای ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ است که از قابلیت POE پشتیبانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *