ویدئوپروژکتور

برخی از قابلیت های PT-LW373

قابلیت های ویدئوپروژکتور PT-LW373

ویدئو پروژکتور PT-LW373 یکی از ویدئو پروژکتورهای میان رده برند پاناسونیک محسوب می شود. این دستگاه برای مصارفی از جمله اهداف آموزشی، اداری، تجاری، تماشای فیلم، بازی های کامپیوتری و سرگرمی استفاده می شود.به طور کلی این مدل از ویدئو پروژکتور پاناسونیک برای مصارف گوناگون طراحی و برنامه ریزی شده است.

یکی از ویژگی های قابل این دستگاه ویدئو پروژکتور PT-LW373، لامپ ۲۳۰ واتی آن است که طول عمر آن در حالت معمول برابر با ۲۳۰ وات و در حالت اقتصادی ( صرفه جویی در مصرف برق ) طول عمر آن به ۱۰۰۰۰ ساعت می رسد.

وجه تمایز دستگاه PT-LW373 با ویدئو پروژکتور PT-LW333 در میزان روشنایی آن است. روشنایی مدل LW373 برابر با ۳۶۰۰ انسی لومنز می باشد که در سطح ویدئوپروژکتور های میان رده در حوزه روشنایی به حساب می آیند. به طور کی روشنایی بالا تر از ۵۰۰۰ انسی لومنز برای مکان های روشن و پر نور مناسب است و روشنایی کمتر از این مقدار برای مکان های کم نور مناسب است.

از قابلیت های خوب این دستگاه ویدئوپروژکتور می توان به درگاه های HDMI / VGA / USB / VIDEO / AUDIO اشاره نمود. لازم به ذکر است که تکنولوژی تصویر این مدل از دستگاه پاناسونیک ۳LCD می باشد که در واقع همان LCD است، اما با این تفاوت که برای تجزیه رنگ آن را از یک منشور ۳ سطحی عبور می دهند، از این رو به آن ۳LCD گفته می شود.

لازم به ذکر است که رزولیشن این دستگاه معادل ۸۰۰*۱۲۸۰ می باشد که به معادل کیفیت HD می باشد. شما می توانید در جدول زیر برخی از مشخصات فنی دستگاه PT-LW373 را مشاهده کنید.

مدل : PT-LW373
بزرگنمایی : ۱٫۲ دستی
نسبت کانونی : ۱٫۶ تا ۱٫۷۶ متر
نوع لنز : Transparent LCD panel x 3, R/G/B
شدت روشنایی : ۳۶۰۰لومن
فاصله کانونی : ۱۹٫۱۶ تا ۲۳٫۰۲ ميلي متر
کنتراست : ۱۶٫۰۰۰:۱
حداکثر عمر لامپ : ۵۰۰۰ ساعت
نوع لامپ : ۲۳۰ وات
رزولوشن تصویر : ۸۰۰*۱۲۸۰ (WXGA)
وزن : ۲٫۹ کیلوگرم
نسبت تصویر : ۱۶:۱۰