تلفن پاناسونیک

معرفی قابلیت تلفن بی سیم KX-TG3752 پاناسونیک

معرفی قابلیت تلفن بی سیم KX-TG3752 پاناسونیک

تلفن بی سیم KX-TG3752

تلفن بی سیم KX-TG3752 یکی از محصولات پر فروش در زمینه تلفن های بی سیم است که با ظرافت و قابلیت های خود مخاطبین زیادی را جذب خود کرده است.

طراحی و ساخت

تلفن فوق دارای ابعاد متناسب و وزنی سبک است که کاربر به راحتی می تواند آن را در هر محلی قرار دهد، تلفن KX-TG3752 دارای دو گوشی بی سیم و یک پایه اصلی به همراه یک پایه برای شارژ گوشی بی سیم دیگر است.

قابلیت منشی تلفنی تلفن بی سیم kX-TG3752

تلفن موجود قابلیت منشی تلفنی دارد که در صورت نبود کاربر و دسترسی نداشتن به پاسخگویی تماس های خود بتواند پیغام های گذاشته شده توسط مخاطبین خود را با فشردن دکمه تعبیه شده بر روی پایه گوش دهد و ظرفیتی که برای ضبط پیغام ها در تلفن فوق قرار گرفته شده است ۱۷ دقیقه می باشد.

معرفی قابلیت تلفن بی سیم KX-TG3752 پاناسونیکدفترچه تلفن و کالر آیدی گویا

تلفن فوق حافظه ذخیره ۱۰۰ شماره از مخاطبین کاربر را دارد و همچنین با وجود کالر آیدی گویا در صورت تماس های داخلی شماره افراد و نام های ذخیره شده به حالت گفتاری بیان می شود که در صورت فاصله داشتن کاربر با تلفن از طریق صدای گویا از مخاطب پشت خط مطلع می شود.

قابلیت روم مانیتورینگ

تلفن  بی سیم KX-TG3752 از قابلیت روم مانیتورینگ بر خوردار می باشد، زمانی که کودک دراتاق دیگری بوده و کاربر مشغول انجام کاری است با  تنظیمات انجام شده بر روی گوشی بی سیم با صدای کودک بیس اصلی به صدا در آمده و کاربررا از صدای کودک با خبر می سازد.

کاهش نویز

تلفن فوق قابلیت کاهش نویز دارد تا در هنگام مکالمات اختلالی ایجاد نشود و ارتباطی با کیفیت برقرار شود.

Call Block

زمانی پیش می آید کاربر از سوی شماره ای دچار مزاحمت می شود و یا تمایلی به مکالمه با شخص خاصی را ندارد تلفن موجود قابلیت مسدود کردن  ۲۵۰ شماره از این افراد را دارد.

قابلیت ها به اختصار:

  • منشی تلفنی ۱۷ دقیقه ای
  • کالر آیدی گویا
  • روم مانیتورینگ
  • سیستم کاهش نویز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *