تلفن پاناسونیک

تلفن تک بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4731

تلفن تک بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4731

تلفن بیسیم KX-TG4731

اگر بخواهیم به پیشینه تلفن های پاناسونیک نگاه کنیم تلفن های تک بیسیم تلفن هایی با ظرافت است که جای کمتری می گیرد. ولی هرکدام از تلفن ها کاربرهای مخصوص به خودش را دارد که متناسب با نیاز خود می توانند مدل مورد نظر با تعداد گوشی بیسیم مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

تلفن KX-TG4731 جزء تلفن های تک بیسیم است که قابلیت های منحصر به فرد دارد که در سال ۲۰۱۳ وارد بازار تلفن های بیسیم شده و خدمات ویژه خود را برای کاربران ارائه داده است. تلفن فوق با ظاهر زیبا و کارایی های منحصر به فرد خود در بین مخاطبینی که خریدار تلفن های بیسیم هستند بسیار پرطرفدار است.

تلفن تک بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4731منشی تلفن

از قابلیت های به خصوص آن می توان به منشی تلفنی آن که در زمان نبود کاربر، مکالمات مخاطبین را تا ۴۰ دقیقه ضبط و ذخیره می کند، م توان اشاره کرد.

این مدل دارای کالر آیدی بوده که می توان تماس های ورودی را مشاهده کرد تا در صورت نبود مخاطب و یا تمایل نداشتن به پاسخگویی بتواند آن ها را ببیند و تماس بگیرد. تا ۵۰ شماره را می توان با این قابلیت مشاهده کرد.

قابلیت و مزایا

برد این تلفن در محیط داخلی تا ۵۰ متر و برد خارجی آن تا ۳۰۰ متر می باشد. در صورتی که مخابرات منطقه کاربر پشتیبانی لازم را دهد می توان از قابلیت CALL WATING بهره برد که مناسب برای افرادی است که مشغله کاری زیادی دارند.

تلفن فوق دارای تکنولوژی DECT است. همچنین می توان در زمانی که کاربر تمایل به صحبت ندارد و یا مزاحمت از سمت تماسی آزرده خاطرش ساخته شماره مورد نظر را همراه با نام در لیست سیاه قرار داده و ۳۰ شماره قابل پشتیبانی در این قابلیت می باشد.

می توان تماس ها را بین مخاطبین به صورت کنفرانس انجام داده تا مکالمات به صورت گروهی انجام شود علاوه بر این می توان تماس ها را  به صورت داخلی ایجاد کرد.

تلفن موجود در روی صفحه بیسیم خود دکمه های منو، هدایتگر، جهت نما، hold، redial، بلندگو و سیستم منشی را دارد.

طراحی ظاهری

صفحه کلید نارنجی تلفن فوق نمایی خاص داشته و ارمغانی از نوآوری طراحان آن می باشد که با صفحه سفید نمایشگر آن ترکیب زیبایی برای کاربران ایجاد کرده است.

تلفن تک بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG4731حالت شب

می توان به راحتی تماس ها را در حالت شب قرار داد تا تلفن فوق در حالت بی صدا قرار گیرد و در هنگام استراحت و یا انجام کارها و به طور کلی زمانی که تمایل به صحبت ندارید در این حالت گوشی شما زنگ نمی خورد.

قابلیت باتری

نوع باتری استفاده شده در این دستگاه NI-MH(AAAX 2) است که در زمان مکالمه ۱۳ ساعت و در حالت آماده به کار ۱۱ روز قابل استفاده است. زمانی که باتری تلفن شما تمام می شود ۷ ساعت لازم است تا شارژ شود.

زنگ های مخصوص این گوشی برای تماس های ورودی ۱۰ ملودی و ۸ اهنگ گوشی بوده که شما به دلخواه می توانید اتخاب کنید که در زمان تماس های ورودی ملودی مورد نظر شما پخش شود.

قابلیت ها به اختصار:

  • تلفن بیسیم پاناسونیک دارای ایکون فهرست و ال سی دی بزرگ ۱.۸ اینچی
  • صفحه کلید واضح وروشن
  • دفترچه راهنمای ۵۰ شماره همراه اسم
  • حافظه نگهداری ۵۰ شناسه شماره
  • امکان مکالمه بیش از یک نفر بروی گوشی
  • سیستم پاسخگویی دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *