دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A از نوع دام برای استفاده داخلی است و دارای فناوری PTZ  است. این دوربین تحت شبکه ضبط ویدئو HD با رزولوشن ۷۲۰p با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه (fps) را ساپورت می کند. این واحد امنیتی از طیف وسیعی از فن آوری های تصویربرداری پاناسونیک، از جمله تکنولوژی Super Dynamic و Adaptive Black Stretch (ABS) پشتیبانی می کند که محدوده دینامیکی گسترده ای را برای صحنه هایی با شرایط روشنایی مختلف به وجود می آورد. ویژگی های اضافی شامل کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص شده (VIQS)، تکنولوژی کدگذاری هوشمند، ارتباط صوتی دو طرفه، ذخیره کارت SD و Over-Ethernet (PoE) است.

با استفاده از حرکات متغیر پان / شیب، از جمله پانل ۳۶۰ درجه بی پایان، کاربران قادر به حرکت دقیق در سراسر مناطق تحت نظارت هستند. این ترکیب با زوم اپتیکال ۳۰ برابر قدرتمند (۴۵ × بزرگنمایی اپتیکال با حداکثر رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰)، اپراتور می تواند یک نمای نزدیک از مناطق خاص را بدست آورد. این امکان بررسی دقیق تر را برای هر صحنه فراهم می کند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

تکنولوژی ها:

با استفاده از تکنولوژی Super Dynamic و Adaptive Black Stretch (ABS)، که پیکربندی گسترده ای در حدود ۱۲۸x در مقایسه با دوربین های معمولی ارائه می دهد، این دوربین PTZ کمک می کند که جزئیات در هر دو منطقه روشن و تاریک حفظ شود. این تکنولوژی با تکنولوژی Face Super Dynamic تقویت شده است که در هنگام شناسایی دقیق مورد نیاز است.

این دوربین امنیتی با تکنولوژی هوشمند کدگذاری همراه است که کاهش پهنای باند را بدون به خطر انداختن کیفیت تصویر تضمین می کند. این تکنولوژی شامل کنترل گروهی تصویر (GOP)، کاهش صدای سه بعدی (۳D-MNR) و فیلتر تقسیم فرکانس (FDF) برای کاهش نرخ بیت تا ۷۰٪ می باشد. همچنین با پشتیبانی از PoE، این دوربین قادر به دریافت اتصال برق و شبکه از طریق یک کابل برای نصب سریع و مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *