تلفن پاناسونیک

مزایای تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7863

 تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7863

تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7863 یکی از مناسب ترین مدل ها برای استفاده در منازل بزرگ و یا پر جمعیت است. این مدل با داشتن سه گوشی بیسیم می تواند قابلیت کنفرانس تماس بین اعضای خانه و خط خارجی را فراهم کند. علاوه بر این با قرار دادن این گوشی ها در اتاق های مختلف می توان دسترسی راحت به تلفن و امکان پاسخ سریع را فراهم کرد. بین تلفن های بیسیم این مدل قابلیت اینترکام یا تماس داخلی رایگان برقرار است. اگر تعداد گوشی ها باز هم برای استفاده شما کم است، می توانید با خرید تک گوشی مناسب با پایه آن، این تلفن را تا سقف ۶ گوشی بیسیم ارتقا دهید. تمامی این گوشی ها قابلیت پشتیبانی از یک خط تلفن شهری ثابت را دارند.

مزایای تلفن بیسیم پاناسونیک مدل KX-TG7863

این تلفن با داشتن صفحه کلید نورانی و همچنین وجود نشانگر اعلام تماس می تواند حتی در تاریکی نیز به راحتی مورد استفاده قرار گیرد. حجم صدای مکالمه در این تلفن قابل تنظیم است. شما می توانید از بین سه نوع مختلف صدا بر اساس سطح شنوایی و همچنین میزان سر و صدای اطراف انتخاب کنند. این به شما امکان می دهد صدای طرف دیگر را به نوعی تنظیم کنید که به آسانی شنیده شود.

برد این تلفن در محیط های باز و بدون مانع تا ۳۰۰ متر است ولی در محیط های بسته که دیوار های متعددی دارد به صورت شعاعی بین ۵۰ تا ۶۰ متر برد، توسط این تلفن ساپورت خواهد شد. شما با استفاده از مدل گوشی قادر خواهید بود در ساعات خاصی از شبانه روز که استراحت می کنید تلفن را روی حالت سایلنت قرار دهید تا آرامش در منزل برقرار باشد.

وجود منشی تلفنی هم یکی دیگر از قابلیت های خوب آن است. ظرفیت منشی آن ۱۸ دقیقه است که در صورت عدم پاسخگویی به طور خودکار روی پیغام گیر رفته و ضبط می کند تا شما در فرصت مناسب پیغام ها را گوش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *