دوربین مداربسته

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

معرفی دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A دوربینی دام مناسب برای فضای داخلی است که از نوع تحت شبکه یا آی پی و دارای نکنولوژی PTZ  است. این دوربین قابلیت ضبط ویدئو HD با رزولوشن ۷۲۰p با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه (fps) را دارد.

این واحد از طیف وسیعی از فن آوری های مخصوص تصویربرداری پاناسونیک، از جمله تکنولوژی Super Dynamic و Adaptive Black Stretch (ABS) پشتیبانی می کند که محدوده دینامیکی گسترده ای را برای صحنه هایی با شرایط روشنایی مختلف به وجود می آورد. ویژگی های اضافی شامل کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص (VIQS)، تکنولوژی کدگذاری هوشمند، ارتباط صوتی دو طرفه، ذخیره کارت SD و Over-Ethernet (PoE) است.

با استفاده از حرکات متغیر پان / شیب، از جمله پانل ۳۶۰ درجه بی پایان، کاربران به راحتی قادر به حرکت دقیق در سراسر مناطق گسترده، هستند. این ترکیب با زوم اپتیکال ۳۰ برابر قدرتمند (۴۵ × بزرگنمایی اپتیکال با حداکثر رزولوشن ۱۲۸۰×۷۲۰)، اپراتور می تواند یک نمای نزدیک از مناطق خاص را بدست آورد – این امکان بررسی دقیق تر را فراهم می کند.

دوربین مداربسته پاناسونیک مدل WV-SC387A

با استفاده از تکنولوژی Super Dynamic و Adaptive Black Stretch (ABS)، پیکربندی گسترده ای در حدود ۱۲۸x در مقایسه با دوربین های معمولی را ارائه می کند، همچنین تکنولوژی PTZ کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که جزئیات در صحنه های هر دو مناطق روشن و تاریک حفظ می شوند. این تکنولوژی با تکنولوژی Face Super Dynamic تقویت شده است. سطح پهنای باند پایین و ذخیره سازی را می توان با استفاده از تکنولوژی کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص (VIQS) حفظ کرد. این می تواند در کنار تنظیم کنترل گروه برنامه نویسی هوشمند (GOP)، که میزان بیت را کاهش می دهد به کاهش استفاده از پهنای باند کمک کند.

یک میکروفون یا بلندگو (در جعبه دوربین موجود نیست و به صورت جداگانه باید تهیه شود) از طریق پورت صوتی I / O برای فعال کردن ضبط صدا یا ارائه دستورالعمل های کلامی به کسانی که نزدیک به دوربین هستند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *