تلفن پاناسونیک

بهترین تلفن های بی سیم ژاپن

بهترین تلفن های بی سیم

پاناسونیک یکی از بهترین برندهای موجود در زمینه ساخت دستگاه های مخابراتی و به خصوص تلفن های بی سیم به شمار می رود که کمتر کسی مشاهده می شود که نام این برند را نشنیده و از محصولات آن استفاده نکرده باشد. دفتر مرکزی این شرکت در اوساکا می باشد اما شعبه های تولید کننده این شرکت در چین، مالزی، ژاپن می باشد. حتما برای شما هم پیش آمده است که به هنگام خرید یک دستگاه با برند پاناسونیک خریدار به شما گفته باشد که این محصول ساخت چین می باشد و دیگری ساخت مالزی است. لازم به ذکر است که تمامی این شعبه ها از یک سری قطعات خاص به تولید دستگاه ها می پردازند و هیچ تفاوتی در سخت افزار محصول وجود ندارد. تمامی کشور ها تحت لیسانس می باشند.

در این مقاله می خواهیم در خصوص تلفن های بی سیم پاناسونیک که ساخت کشور ژاپن می باشد صحبت کنیم. تلفن های

  • KX-TGF320
  • KX-TGF322
  • KX-TG2360
  • KX-TG2361

ساخت کشور ژاپن و از محصولات بسیار پرفروش و محبوب برند پاناسونیک به شمار می رود .برخی از قابلیت های دستگاه های فوق عبارتند از:

الف» کالر آیدی گویا

ب» منشی تلفنی

ج» نور پس زمینه صفحه کلید

د» حالت شب

ه» عملکرد باتری بک آپ

چ» کال بلاک

خ» روم مانیتورینگ

ح» قابلیت کاهش نویز

شما با استفاده از قابلیت کالر آیدی گویا می توانید پس از ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن این دستگاه، قبل از پاسخ دادن به یک تماس ورودی پی ببرید که چه کسی با شما تماس گرفته است. شما همچنین می توانید ر زمان قطعی برق از تلفن های فوق نیز استفاده کنید.به این صورت که شما می توانید با گذاشتن گوشی بیسیم روی پایه از طریق باتری منبع برق را تامین کنید و با استفاده از اسپیکر روی بیس مکالمه انجام دهید.

اگر به دنبال خرید تلفن های بیسیم پاناسونیک اصل ژاپن هستید به نمایندگی پاناسونیک در تهران شرکت ایده آل گستر مراجعه کنید. تلفن :۸۱۰۱۰